!! NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM !! S platností od 15. října 2018. Příspěvek na venkovní stínicí techniku. Požádat o něj můžete současně s dotací na zateplení. Výše podpory činí 500 nebo 1 000 Kč/m2 stíněné plochy dle způsobu ovládání.“

SLEVY - AKCE: 20%, 30%, 40% ... Prohlédnout slevy »

Firma VFtyp - Vlastimil Fadrhonc

Firma VFtyp - Vlastimil Fadrhonc dodává, montuje a opravuje všechny druhy stínící techniky - žaluzie, rolety, venkovní rolety, venkovní žaluzie, markýzy. Mimo jiné také montuje a dodává garážová vrata a zasklívá lodžie.

Firma VFtyp - Vlastimil Fadrhonc se stala vyhledávaným dodavatelem rolet a žaluzií. Svědčí o tom desetitisíce zrealizovaných zakázek v bytech a domech na Kolínsku, Kutnohorsku, Nymbursku a také úspěšné realizace rozsáhlejších zakázek pro soukromé společnosti a státní instituce po celé republice.

Firma provozuje vzorkovou prodejnu v Kolíně na adrese Pražská 302. Zde si můžete vybrat z několika set různých designů rolet a žaluzií, případně si sjednat instalaci u vás doma či ve firmě. V současné době nabízíme nejširší sortiment stínící techniky od předních českých ale i zahraničních producentů.

Práce návrhářky

Pro naše klienty je jednou týdně dostupná v naší prodejně návrhářka interiérů. Pomůže Vám se zvolením stínící techniky tak aby se hodila k místnosti a působila tak příjemně.