Hledáme montážníky , montážní firmy - živnostníky pro instalace výrobků našim zákazníkům .

Výhody protislunečních fólií
 1. Zabraňují přehřívání interiérů (odstraňují "Skleníkový efekt")
 2. Zadržují tepelnou složku slunečního záření dopadající na prosklené plochy budovy
 3. Zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organizmus a interiéry.
 4. Snižují hodnotu součinitele tepelného prostupu „k".
 5. Snižují tepelné ztráty budovy prosklenými plochami.
 6. Šetří energetické náklady na vytápění.
 7. Snižují energetické náklady klimatizačního systému.
 8. Zvyšují estetickou úroveň budov i vnitřních prostor.
 9. Okenní fólie ve všech svých modifikacích pohlcují až 99% škodlivého UV záření a tím výrazně potlačují blednutí barev materiálů.
 10. Zajišťují zdravé prostředí.
 11. Zamezují zranění osob střepy při rozbití skla.
 12. Vytvářejí velmi příjemné a klidné prostředí interiéru.
Popis protislunečních fólií:

Tloušťka proti-sluneční fólie je dle typu 0,03 - 0,055 mm., jsou barevné (stříbro, bronz, šeď, niklchrom), s různým stupněm reflexe a různým stupněm prostupu světla. UV filtr zachytí 96 - 99% UV (dle typu), zdvojená proti-otěrová vrstva, šíře fólie 1,524 m., nebo speciálně 1,83 m (SPNC - 35).


Použití dle instalace:

a) Interiérové fólie: na vnitřní stranu skla (instalují se na vnější okno zevnitř).
b) Exteriérové fólie: na vnější stranu skla (zejména pro dvojitá "nerozdělitelná" skla) z exteriéru

Interiérové fólie:

Nejvíce rozšířené protisluneční fólie.Tyto fólie chrání vnitřní prostory budov před účinky slunečního záření (zadržují sluneční energii až o 78%). Současně snižují tepelné ztráty okenní plochou v zimě a zabezpečují pasivní klimatizaci. Absorbují až 99% škodlivého ultrafialového záření, podstatně omezují vyblednutí zařízení interiérů a zboží. Šetří energii, vytváří příjemné prostředí a zlepšují vzhled budov.


Exteriérové fólie:

Představují nejvyšší proti-sluneční účinek na nerozebíratelných dvojsklech (diterm). Sluneční paprsky dopadají přímo na fólii (ještě před vstupem do skla (skleněného systému). Exteriorní fólie svojí reflexí sluneční paprsky bezprostředně odrážejí a tím je proti-sluneční ochrana pomocí solárních okenních fólií nejúčinnější. ( V Itálii, Řecku a v dalších zemích se používají skleněné předokení skleněné proti-sluneční zábrany opatřené exteriorními foliemi.


M - 20 XT stříbrná silně zrcadlová (reflexní) tmavá fólie s nejvyšší účinností proti slunečnímu horku - vhodná pro výrobní haly a velké prosklené plochy. Tento typ fólie se též používá pro zabránění pohledu dovnitř (zvenku vzniká stříbrné zrcadlo) a umožnění výhledu ven (např.restaurace, potravinářské výrobny atd.)

M - 40 XT stříbrná mírně zrcadlící středně tmavá - vhodná pro kanceláře, učebny, do bytů a všude tam, kde je zapotřebí dostatek světla.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat

Poslední realizace