Sháníme montážníky - montážní firmy pro instalace výrobků našim zákazníkům , především exterier.

Absolutní klasikou mezi stínící technikou jsou žaluzie. Ochrana před slunečními paprsky, vyšší požadavky na ochranu soukromí, potřeba pěkného dekorativního doplňku nebo třeba prodloužení životnosti okenních rámů, to jsou všechno důvody, proč zvolit žaluzie.

Firma VF TYP - Vlastimil Fadrhonc vám nabízí horizontální, vertikální nebo exteriérvé žaluzie. Můžete si vybrat ze široké škály barev a lamel.

Žaluzie dělíme na:

Návod na vyměření řetízkových žaluzií

Šířku a výšku světlého otvoru v okenním křídle měříme tímto způsobem:

š .... (šířka)

Měříme těsně u skla od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně případného gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. Pro výrobu a objednávku žaluzie udáváme nejmenší naměřený rozměr. Šířku žaluzie 'ISOLITE' vyrábíme s přesností na milimetry od šíře 30 cm do 200 cm. Rozměry mimo stanovené limity je nutno konzultovat s výrobcem.

v .... (výška)

Měříme obdobně jako šířku na třech místech včetně těsnění, udáváme však tentokrát největší naměřený rozměr. Výšku žaluzie Isolite vyrábíme s přesností na centimetry od výšky 30 cm do výšky 220 cm. Rozměry mimo stanovené limity doporučujeme taktéž taktéž konzultovat s výrobcem.

h .... (hloubka)

Měříme hloubku zasklívací lišty v návaznosti na použití distančních podložek pod boční desky žaluzií. Rozlišujeme levou a pravou podložku.

Hloubka zasklívací lišty:

  • 20 a více mm - žádná podložka
  • 16 - 20 mm - jedna podložka na každou stranu
  • 12 - 16 mm - dvě podložky na každou stranu

Maximální garantovaná plocha - 2,5 m2