!! NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM !! S platností od 15. října 2018. Příspěvek na venkovní stínicí techniku. Požádat o něj můžete současně s dotací na zateplení. Výše podpory činí 500 nebo 1 000 Kč/m2 stíněné plochy dle způsobu ovládání.“

Využíváme přizpůsobení dle tvaru okna, stavební členitosti interiéru a stylu dekorace, tj. zakružováním, ohýbáním, vždy ve spojitosti s plnou funkčností. Toto umožňuje umístnění na stěnu - pomocí konzolek nebo na strop, i zavěšení, s možností sestavovat do jednotlivých řad podle použití - pro záclonu, závěs, dekoraci. Technologie montáže zajišťuje zcela jednoduché odejmutí vodiče při malování, tím zamezí jeho znečištění. Podle typu zátěže pro vodiče vyhovíme všem zákazníkům až po specielní poptávku pro opony a divadelní dekorace, stejně tak rozčleníme technické parky, ordinace a sály. Systémy zajišťují ovládaní rukou, provázkem nebo motorem, s možností rozevírání dle přání zákazníka.

Lze je použít na záclony, závěsy, pelmety, římské roletky, japonské stěny a další. Všechny typy profilů se dají montovat jak do stěn tak do stropu. Zejména při montáži do stropu jsou tyto kolejnice velmi nenápadné a při vhodně zvoleném typu dekorace se dají použít v téměř každém interiéru. Kluzákové jezdce zaručují bezvadnou funkčnost a zavěšení např. závěsu opatřeného řasící páskou je velmi jednoduché. Vybrané typy profilů je možné doplnit ručním nebo motorovým ovládáním.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat