!!! Máme vystavenu funkční bioklimatickou pergolu Artosi !!!

Firma VFtyp - Vlastimil Fadrhonc dodává a montuje kvalitní garážová vrata od výrobců Hörmann nebo Trido. Dále dodává k vratům TRIDO ruční i elektrické pohony.

Výsuvná sekční garážová vrata

Výsuvná sekční garážová vrata - spolehlivé, tepelně-izolační a estetické řešení s nadstandardními záručními podmínkami a výhodnou cenou. Garážová vrata jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Liší se od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem.

Vratové křídlo sestává ze sekcí 50 nebo 61 cm vysokých. Sekce je z 40 mm tlustého sendviče složeného z vnitřního a vnějšího plechu 0,5 mm spojeného polyuretanovou pěnou. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otvírání nemohla mezi nimi vzniknout mezera, do které by se mohly skřípnout při zavírání vrat prsty. Garážová vrata jsou navíc nadlehčována vyrovnávací pružinou, takže i jejich ruční ovládání je velmi jednoduché a nevyžaduje velkou fyzickou sílu.

Přednosti garážových vrat TRIDO:
 • Komfort ovládání - torzní pružina vyvažuje hmotnost vrat
 • Tuhost - silné pozinkované plechy jsou spojeny prolisováním
 • Tox - moderní způsob spojování plechů bez nýtování nebo svařování
 • Podlahové těsnění - vysoká životnost a přilnavost rozvětveného pryžového profilu
 • Klika - pro otevírání vrat bez pohonu
 • Odblok - pro nouzové otevření při výpadku proudu
 • Spolehlivost - odolná nylonová ložisková kolečka
 • Flexibilita - boční stavitelný pant
 • Boční těsnění - dokonale utěsní vrata po celém obvodu

Posuvná sekční garážová vrata

Posuvná sekční garážová vrata - jedinečné řešení bez snížení výšky místnosti a umožňující průchod i při částečném otevření. Jsou vyráběné z komponentů shodných s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

Vratové křídlo sestává ze sekcí 50 nebo 61 cm vysokých. Sekce je z 40 mm tlustého sendviče složeného z vnitřního a vnějšího plechu 0,5 mm spojeného polyuretanovou pěnou. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby při otvírání nemohla mezi nimi vzniknout mezera, do které by se mohly skřípnout při zavírání vrat prsty.Přednosti garážových vrat TRIDO:
 • Horní - boční - spodní těsnění - dokonalá soustava těsnění po celém obvodu vrat
 • Lehkost ovládání - závěsná kolejnice umožňuje klidný pohyb vrat
 • Podlahové vedení - tvoří práh v průjezdu
 • Klika - pro mechanická vrata

Privátní garážová vrata

Privátní garážová vrata jsou určena převážně jak pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Od průmyslových vrat se liší svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Jsou stejně jako průmyslová vrata vyráběna z komponentů určených pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Vratové křídlo sestává ze sekcí 50 nebo 61 cm vysokých. Vnější a vnitřní ocelový pozinkovaný plech je spojen polyuretanovou pěnou a tvoří tak tuhou sekci tloušťky 40 mm s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi. Vzájemné spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby byla omezena možnost vzniku mezery, do které by se mohly při zavírání vrat skřípnout prsty.

Konstrukce a povrchová úprava polyester barvou zajišťují vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost. Sekční vrata jsou nadlehčována vyrovnávací pružinou, takže jejich ovládání i ručně je velmi jednoduché a nevyžaduje velkou fyzickou sílu.Typy garážových vrat
 • Kazetové T9: vnější plech je tvarován raženým motivem dřeva a kazetami, barva bílá RAL 9010
 • Lamelové T6: vnější a vnitřní plech má podélné drážky a povrch "stucco", barva bílá RAL 9010
 • Kazetové T9-D: nestandardní provedení - sekce jsou dřevěné s kazetami
 • Lamelové T6-D: nestandardní provedení - sekce jsou dřevěné s podélnými drážkami

Dráhy výsunu křídla vrat lze uzpůsobit podle výšky konkrétního nadpraží.

Materiál garážových vrat je ocelový plech s povrchovou úpravou zinkováním a lakováním hliníkový plech s možností povrchové úpravy lakováním Al profily.

Rolovací garážová vrata

Vratové křídlo (pancíř) sestává z hliníkových lamel vysokých cca 77 mm a tlustých cca 21 mm.

Lamely se buďto rolují v nadpraží kolem trubky do roletového obalu nebo se podobně jako sekční vrata zasouvají pod strop.

Barevnost vrat

Standardně jsou dodávány v 10 barvách (bílá, světle šedá, hnědá, Alu-metalic, tmavé dřevo, žlutá, světle béžová, purpurově červená, azurově modrá, mechově zelená)

Oproti sekčním vratům mají horší tepelně izolační vlastnosti. Přesto nacházejí svoje uplatnění v mnoha případech, zvláště pak v rodinných domcích s předokeními rolovacími žaluziemi.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat