!!! Máme vystavenu funkční bioklimatickou pergolu Artosi !!!

Vnitřní – interierové žaluzie

Firma VFtyp - dodává vysoce esteticky hodnotné a populární žaluzie s řetízkovým ovládáním. Naše nabídka vnitřních žaluzií, je složena z několika různých produktových řad, přičemž každá má své určení a specifika. Pro všechny produktové řady interiérového zastínění je však společná vysoká kvalita, moderní design a přijatelná cena. Naše společnost své produkty neustále inovuje a přizpůsobuje potřebám zákazníků. Tyto žaluzie se staly velmi oblíbenými a žádanými, zejména pro svůj elegantní vzhled dokonale splývající v interiéru s plastovými okny, Al - okny a dřevěnými eurookny.

Všechny upevňovací prvky jsou překryty plastovými krytkami, jednoduché ovládání zajišťuje kuličkový řetízek sloužící jak k naklápění lamel, tak i k jejich vytahování a spouštění (systém monocommand). Dokonalé překrytí vnitřního ovládacího mechanismu žaluzie horní Al, případně Fe lištou, chrání systém před poškozením a prachem.


Žaluzie HIT

Žaluzie HIT II

Žaluzie Classic

Žaluzie Isolite

Žaluzie Isolite Plus

Žaluzie Systém 25 R

Žaluzie Systém 25 - tyčka & provázek

Žaluzie 35,50mm Economy

Žaluzie HIT

Hledáte-li optimální poměr kvality a ceny, je interiérová žaluzie HIT tou nejlepší volbou. Se svým neokázalým designem horního profilu žaluzie Isotra system HIT výborně zastíní váš interiér.

Žaluzie HIT II

Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání – to jsou známky kvalitní žaluzie Isotra system HIT II. Výjimečnost této interiérové žaluzie spočívá v provedení horního profilu. Toto řešení zajistí minimální průnik světla mezi první lamelou a profilem.

Žaluzie ISOLITE

Kouzlo vašeho interiéru dotvoří celohlíníková interiérová okenní žaluzie Isolite, ve které se snoubí moderní design uzavřeného horního profilu a precizní provedení každé lamely.

K dokonalé magii prostoru pak pomůže přispět sladění horního profilu, dolního profilu a lamely do imitace dřeva.

Žaluzie ISOLITE plus

S interiérovou žaluzií Isolite plus se Vám bude chtít flirtovat se sluncem. Elegance zaobleného horního profilu interiérové žaluzie Isolite plus v kombinaci s dokonale tvarovanými lamelami totiž přitahuje nejen náročnější klienty.

Variabilní okenní žaluzie System 25

Variabilní okenní žaluzie System 25 se plně přizpůsobí vašim představám. Jedinečný systém nabízí čtyři možnosti ovládání, široký výběr barev a propracovaný funkční design. Vyberte si barevný odstín lamel a jednu z 15 barev horního krycího profilu! (Vše lze také sladit do imitace dřeva.) Zaoblený krycí profil je v porovnání s žaluzií Isolite plus volitelný, a proto si můžete zvolit žaluzii s horním krycím profilem anebo bez něj.

Atypické provedení

S interiérovou žaluzií Isolite plus se Vám bude chtít flirtovat se sluncem. Elegance zaobleného horního profilu interiérové žaluzie Isolite plus v kombinaci s dokonale tvarovanými lamelami totiž přitahuje nejen náročnější klienty.

Variabilita a komplexnost systému umožňuje výrobu atypických žaluzií na šikmá a lomená okna:

Tyto žaluzie lze vyrobit pouze v provedení s hliníkovým horním profilem a to jen v systému ovládání - šňůrka - trubkový navíječ - hrubý řetízek.

Atypické žaluzie vyrábíme pouze v lamelovém provedení 25 mm a lze je vytahovat jen po začátek zešikmení.

Návod na vyměření řetízkových žaluzií

Šířku a výšku světlého otvoru v okenním křídle měříme tímto způsobem:

š .... (šířka)

Měříme těsně u skla od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně případného gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech - nahoře, uprostřed a dole. Pro výrobu a objednávku žaluzie udáváme nejmenší naměřený rozměr. Šířku žaluzie 'ISOLITE' vyrábíme s přesností na milimetry od šíře 30 cm do 200 cm. Rozměry mimo stanovené limity je nutno konzultovat s výrobcem.

v .... (výška)

Měříme obdobně jako šířku na třech místech včetně těsnění, udáváme však tentokrát největší naměřený rozměr. Výšku žaluzie Isolite vyrábíme s přesností na centimetry od výšky 30 cm do výšky 220 cm. Rozměry mimo stanovené limity doporučujeme taktéž taktéž konzultovat s výrobcem.

h .... (hloubka)

Měříme hloubku zasklívací lišty v návaznosti na použití distančních podložek pod boční desky žaluzií. Rozlišujeme levou a pravou podložku.

Hloubka zasklívací lišty:

  • 20 a více mm - žádná podložka
  • 16 - 20 mm - jedna podložka na každou stranu
  • 12 - 16 mm - dvě podložky na každou stranu

Maximální garantovaná plocha - 2,5 m2

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat

Poslední realizace horizontálních žaluzií