!!! Máme vystavenu funkční bioklimatickou pergolu Artosi !!!

XLINE

Zimní zahrada je šperkem každého domova. Oáza pro lidi, zvířata a rostliny, kde si můžete užívat a relaxovat. Dokončena je ale použitím markýzy XLINE resp. XLIGHT , která zajišťuje ideální vnitřní klima. Kombinuje lehký design s vysokou funkčností. Tím vytvoříte z vaší zimní zahrady ráj pohody. XLINE je systém, který lze použít k stínění velkých, obdélníkových ploch. Na sklonu zasklení nezáleží - od horizontální až po šikmé až vertikální je vše možné. Napnutí látky je zajištěno prostřednictvím vestavěného protitahu, který udržuje látku napnutou v každé poloze.

  • Oba produkty lze pohodlně provozovat s motorem, klikou nebo bezdrátovým motorem. Stejně jako všechny naše markýzy jsou XLINE a XLIGHT schváleny CE. Vysoká kvalita a materiály odolné proti korozi a povlaky zaručují odolný výrobek. Stejně jako u všech markýz z WOUNDWO najdete zde také obrovský výběr rámů a tkanin, které si můžete libovolně vybrat a kombinovat.

PERGO-LINE

Terasové stínění PERGO-LINE , je nejen ochrana proti slunci, ale i ochrana před povětrnostními vlivy. Ať už jako praktická střešní terasa nebo jako krytá kuřácká oblast ve venkovní části restaurace. Vyrábíme samozřejmě na míru - Pergo-Line může být použit buď jednotlivě, nebo v kombinaci s dalšími produkty z WOUNDWO! Tuto všestrannou ochranu lze doplnit o další sofistikované možnosti stínění a doplňky: screenovoou roletou Pergo linie, sálavé panely .

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat

Poslední realizace pergol