!!! Máme vystavenu funkční bioklimatickou pergolu Artosi !!!

Venkovní rolety nám přináší krom své primární funkce, kterou je stínění, zejména energetické úspory díky eliminaci tepelných mostů. Venkovní roletz mají významné hodnoty v oblasti tlumení hluku a pomáhají vytvořit si doma oázu klidu a ticha. Navíc mají venkovní rolety i bezpečnostní funkci. Ve většině případů odradí "nezvané hosty" od vstupu do objektu. Jednak je to pro zloděje další překážka vniknutí, za druhé by zloděj při vnikání do domu přes venkovní rolety způsobil značný hluk.

Doporučujeme venkovní rolety kombinovat s automatickým řízením rolet, které se v době vaší nepřítomnosti, díky pohybu rolet stará o dojem přítomnosti obyvatelů domu. Venkovní rolety nás chrání před nežádoucími pohledy a přináší ničím nerušené soukromí. U moderních předokenních rolet je kladen důraz na funkčnost a na design. Dnes jsou rolety architektonickými dotvářecími prvky a svým tvarem, barvou a uspořádáním vyjadřují vzhled fasád. Množství detailů vybavení umožňuje realizovat individuální přání a představy.

Hliníkový profil PA 37

Profil PA 37 patří do skupiny nejoblíbenějších. O úspěchu tohoto profilu svědčí fakt, že rolety z něj vyrobené chrání okna v tisících domech na území celé Evropy. Pro použití PA 37 u okenních rolet hovoří jeho malá šířka a oblý tvar. Díky tomu, se profil dokonale navíjí i do rozměrově malých boxů - skříněk.

Rolety vyrobené z tohoto profilu můžeme používat i u malých oken bez obavy ze snížení jejich světlosti. Profil PA 37, který je vyplněn polyuretanovou pěnou se vyznačuje velmi dobrými izolačními vlastnostmi. Jeho malá hmotnost umožňuje použít ovládání ruční, pružinové i elektrické. Profil PA 37 je doporučován pro rolety do šíře 2 200 mm. Nabízen je v provedení perforovaném i neperforovaném v široké paletě barev dle stupnice RAL.

Barevné provedení rolet:

Hliníkový profil PA 55

Tento hliníkový profil je určen pro použití u okenních rolet o velkých šířkách. Solidní konstrukce zaručuje značnou tuhost při zachování estetického vzhledu. Díky polyuretanové pěně se profil vyznačuje velmi dobrými izolačními, tepelnými a zvukovými vlastnostmi.

Profil PA 55 patří mezi profily lehké. Proto můžeme použít ovládání jak ruční tak i pružinové nebo elektrické. Je vyráběn v perforovaném i neperforovaném provedení v sedmi barvách systému RAL. Doporučuje se používat do šířek 3 400 mm. Profil je dále velmi odolný proti atmosférickým vlivům a nevyžaduje častého čištění. Tyto profily patří mezi výrobky ekologicky čisté.

Barevné provedení rolet:

Hliníkový profil PA 77

Každá garáž by měla být především místem bezpečným. Nejdůležitějším prvkem v tomto směru jsou garážová vrata, která brání nejen vstupu do samotné garáže, ale mnohdy i do domu. Z ohledem na tyto požadavky Vám firma B U B Í K nabízí rolovací garážová vrata.

Rolovací garážová vrata lze namontovat jak v novostavbách, tak i v budovách již postavených. Jejich podstatnou výhodou je úspora místa. Jsou ideálním řešením tam, kde je krátký vjezd do garáže, nebo kde výjezd ústí přímo na silnici. Zvednutý pancíř nezakrývá výhled do ulice, čímž výrazně zvyšuje při výjezdu z garáže bezpečnost řidiče i kolemjdoucích chodců.

Rolovací garážová vrata jsou v každém ohledu spolehlivá. Pancíř, vyrobený z lamely PA 77 je odolný proti mechanickému tlaku a pevné vodící lišty zabraňují jeho vytržení. Mezi standartní bezpečnostní prvky patří také zajištění proti násilnému zvednutí pancíře.

Elektromagnetická brzda motoru, který pohání vrata v kombinaci s blokovacími držáky zmaří veškeré pokusy o násilné otevření vrat. Nezapomínáme také na bezpečnost při obsluze vrat. Použitím infrazávory, eliminujeme riziko úrazu, nebo poškození vozidla. V okamžiku, kdy se v zorném poli fotobuňky objeví jakákoliv překážka, je pohyb vrat okamžitě zastaven. Problémem není, ani náhlý výpadek elektrického proudu. V takovém případě lze vrata otevřít, nebo zavřít pomocí nouzové kliky.

Barevné provedení rolet:

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat