!!! Máme vystavenu funkční bioklimatickou pergolu Artosi !!!

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru. Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova. U vertikálních žaluzií nabízíme výběr ze tří druhů lamel - látkové, plastové a dřevěné žaluzie.

Látkové vertikální žaluzie

Vertikální látkové žaluzie patří do kategorie estetických a účelových žaluzií, které nacházejí plné využití pro váš domov, firmu, nebo kancelář.

Doporučujeme je všude tam, kde chce zákazník spojit užitečnost a jednoduchost s vysokou elegancí. Vertikální žaluzie montujeme bez problémů na šikminy, do horizontálních i vertikálních oblouků.

Kolekce látkových žaluzií obsahuje 75 látek různých barev a struktur (100% polyester, 100% skleněné vlákno, 55% bavlna + 45% polyester). Vedle klasických látek (Shantung, Roma, Itaca, ...) nabízíme látky vhodné k zatemnění obrazovek počítačů (Reflex 80, Reflex Hilite - 100% nehořlavý polyester).

Látkové lamely dodáváme v šíři 127 mm a 89 mm.

Plastové vertikální žaluzie

Vertikální plastové žaluzie patří do kategorie estetických a účelových žaluzií, které nacházejí plné využití pro váš domov, firmu, nebo kancelář. Vertikální plastové žaluzie nacházejí největší uplatnění všude tam, kde se klade velký důraz na bezprašnost (zdravotnická zařízení, počítačová pracoviště, laboratoře).

Vertikální žaluzie montujeme bez problémů na šikminy,do horizontálních i vertikálních oblouků.

Výhodou plastových vertikálních žaluzií je 100% nepropustnost světla, stálobarevnost 7-8 (TNO - Xeno test), ohnivzdornost M1 (French CSTB norm), antistatičnost, snadná údržba a omyvatelnost.

Plastové žaluzie můžete vybírat ze vzorníku obsahujícím výběr z 22 vzorů standardních lamel nebo na objednávku dle katalogu.

Plastové lamely dodáváme v šíři 89 mm.

Dřevěné vertikální žaluzie

Krásné, estetické a mimořádně vkusné zastínění vašeho domova, nebo kanceláře. Ovládání dřevěných vertikálních žaluzií je stejné jako u vertikálních žaluzií látkových. Doporučujeme je všude tam, kde chce zákazník spojit užitečnost a jednoduchost s vysokým komfortem a elegancí.

Lamely jsou vyrobeny ze speciálních druhů dřev, které svou strukturou nepodléhají žádným klimatickým vlivům. Vertikální dřevěné žaluzie svým barevným provedením, dokonalou technologií výroby a jedinečným designem uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Výhodou dřevěných vertikálních žaluzií je vysoká odolnost a barevná stálost. Tento druh lamel je určen zejména ke stínění.

Vybrat si můžete ze vzorníku dřevěných lamel. Výběr z 6 barev.

Dřevěné lamely se dodávají v šíři 127 mm.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat